موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

ناصحی: گل‌محمدی دوباره یک تیم فوق‌العاده می‌سازد/ بحث کاپیتانی در تیم ما مهم نیست


رضا ناصحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت تیم پدیده شهر خودرو گفت: وضعیت تیم ما خوب است و در دو هفته گذشته نزدیک به 20 جلسه تمرینی را پشت سر گذاشته‌ایم. البته نیاز به زمان داریم که بازیکنان جدید تیم هم خودشان را با دیگر بازیکنان هماهنگ کنند. فکر می‌کنم تا شروع لیگ برتر به شرایط خوبی خواهیم رسید. امیدوارم در فصل جدید بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی چند بازیکن تأثیر منفی روی عملکرد تیم پدیده نخواهد گذاشت، خاطر نشان کرد: فصل گذشته هم کسی روی تیم ما حساب باز نمی‌کرد، ولی دیدید که چقدر خوب نتیجه گرفتیم. این درست است که چند بازیکن ما جدا شدند، ولی چند بازیکن جدید هم جذب کردیم و قرار است با صلاحدید کادر فنی چند بازیکن دیگر هم به تیم اضافه شوند. یحیی گل‌محمدی کارش را بلد است و شک نکنید که دوباره یک تیم فوق‌العاده می‌سازد.

مدافع تیم فوتبال پدیده با اشاره به بحث بازوبند کاپیتانی در این تیم و اینکه گفته است مشکلی بابت دادن بازوبند به سیدمهدی رحمتی ندارد، تصریح کرد: رحمتی بازیکن بزرگی است و من مشکلی از این بابت ندارم. من در این زمینه تابع تصمیم باشگاه و کادر فنی هستم. در ضمن بحث کاپیتانی در تیم ما مهم نیست. تمام بازیکنان در تیم پدیده به فکر موفقیت تیم هستند.

 

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »