موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

یونیورسیاد 2019 ایتالیا| سرمربی تیم والیبال دانشجویان: اشتباهات جزئی بازیکنان و توانمندی بالای لهستانی‌ها باعث شکست ایران شد


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ایتالیا، علی پورعروجی پس از باخت 3 بر صفر والیبال ایران برابر لهستان در سی‌امین دوره یونیورسیاد اظهار داشت: تیم ما مقابل فرانسه با اختلاف زیاد گیم‌ها را واگذار نکرد، اما در هر صورت ما باختیم و چیزی این واقعیت را عوض نمی‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه با آنالیز دیدار لهستان و برزیل چرا تیم کشورمان نتوانست دست‌کم یک ست از حریف بگیرد، گفت: درست است که این بازی کاملاً آنالیز شد، اما آیا در این فاصله ما می‌توانستیم برای رویارویی با بازیکنان قد بلند لهستان راهکاری پیدا کنیم؟!

پورعروجی افزود: والیبالیست‌های ما تمام تلاش‌شان را در دفاع انجام دادند، اما مهار دو سرعتی‌زن بسیار بلند قد اصلاً کار ساده‌ای نیست. بازیکنان ما اشتباهات جزئی داشتند که در کنار توانمندی بالای بازیکنان لهستانی، موجب باخت ما شد.

تیم لهستان پیش از این دیدار، تیم‌های برزیل و فرانسه را به ترتیب با نتیجه 3 بر صفر و 3 بر یک از پیش رو برداشته بود و به‌عنوان تیم نخست گروه صعود خواهد کرد. رقابت‌های والیبال یونیورسیاد 2019 با حضور 20 تیم در قالب چهار گروه پنج تیمی در حال پیگیری است و تیم والیبال ایران با تیم‌های لهستان، برزیل ، فرانسه و کانادا  همگروه است.

 

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »