موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

فوتبال جهان| پویول: بارسلونا باید گذشته نیمار را فراموش کند


به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار 27 ساله که گفته می‌شود پس از دو فصل حضور در پاری‌سن‌ژرمن به فکر بازگشت به بارسلونا است، ممکن است در همین تابستان راهی نوکمپ شود، آن هم پس از اینکه لئوناردو، مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن تأیید کرد در صورتی که این باشگاه پیشنهاد خوبی بابت  این مهاجم برزیلی دریافت کند، حاضر به فروش او است. نیمار تابستان 2017 پس از اینکه بند فسخ قرارداد 222 میلیون یورویی‌اش توسط پاری‌سن‌ژرمن فعال شد، به حضور چهار ساله‌اش در جمع آبی‌واناری‌ها پایان داد.

کارلس پویول که خود پیش از بازنشستگی‌اش، 18 قهرمانی مختلف با بارسلونا تجربه کرد، گفت: در نهایت باید حال را ارزیابی کرد، نه گذشته را. اگر بازیکنی در بازار نقل‌وانتقالات است و شما نیاز به او دارید، نباید به این فکر کنید که چند سال پیش چه اتفاقی افتاده است.

اسطوره باشگاه بارسلونا تصریح کرد: نیمار بازیکن فوق‌العاده‌ای است که می‌تواند تفاوت را رقم بزند. او به دلیل مصدومیت نتوانست بهترین بازی‌هایش را برای پاری‌سن‌ژرمن به نمایش بگذارد اما هنوز چیزهای زیادی برای نشان دادن در فوتبال دارد.

لوبو کاراسکو، اسطوره باشگاه بارسلونا اما با پویول هم‌عقیده نیست و در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی «ال‌چرینگیتو» اسپانیا گفت: من به شخصه نمی‌خواهم نیمار به بارسلونا بازگردد. بارسا نیاز به خرید بازیکنی مثل پویول دارد. با جذب نیمار، بارسلونا در خط دفاعی ضعیف‌تر می‌شود.

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 7 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »