موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

یونیورسیاد 2019 ایتالیا| سومین شکست والیبال دانشجویان ایران


به گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به ایتالیا،  تیم والیبال دانشجویان ایران در سومین دیدار خود در سی‌امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان مقابل کانادا شکست خورد.

گیم اول دیدار ایران و کانادا با امتیاز 25 بر 20 به نفع دانشجویان ایران تمام شد. گیم دوم با نتیجه 25 بر 18 به سود کانادا به پایان رسید اما شاگرادان عروجی ست سوم را 25 بر 23 با پیروزی پشت سر گذاشتند. در ادامه دانشجویان کشورمان 25 بر 17 شکست خوردند تا کار به ست پنجم کشیده شود. شاگردان پور عروجی با شکست 15 بر 10 برابر کانادا در ست پنجم به کار خود در این دیدار پایان دادند.

 دانشجویان ایران در حالی سه شکست پی در پی را در این دوره تجربه کرد که 2 سال پیش و در جریان بیست و نهمین دوره یونیورسیاد با هفت برد پی در پی و پیروزی برابر روسیه به قهرمانی رسیده بود اما امسال حتی در جمع 8 تیم برتر یونیورسیاد نمی ایستد. 

طیب عینی، سهند الله‌وردیان، رحمان تقی زاده (سرعتی زن)، شایان شاهسون، قاسم کارخانه، میربابک موسوی، امیر حسن فرهادی (دریافت کننده قدرتی)، علی رمضانی، حمید حمودی (پاسور)، محمد دلیری (لیبرو)، کیاوش حیدری و سعید رنجبر (پشت خط زن) 12 والیبالیست حاضر در  یونیورسیاد دانشجویان 2019 ایتالیا هستند.

علی پور عروجی  و مهدی مقدم منش به عنوان سرمربی و مربی هدایت تیم را در این دوره از رقابت ها به عهده دارند.

انتهای پیام/ 

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »