موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

خیرآبادی: کاش 26 تیر ماه زودتر بیاید تا بعد از ماه‌ها تکلیف کشتی روشن شود/ رفتار محمد بنا قابل تقدیر بود


جمشید خیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه آیا روسای هیئت‌ها پیش از انتخابات جلسه‌ای با هم خواهند داشت، اظهار داشت: نه جلسه خاصی نداریم. ما به صورت تلفنی با هم در ارتباط هستیم. خیلی‌ها در خصوص کاندید مورد نظر خود به جمع‌بندی رسیده‌اند و خوشبختانه مشکلی وجود ندارد. همه امیدوار هستیم اتفاقی رخ دهد که به صلاح کشتی باشد.

وی ادامه داد: مجمع به دنبال این است که به اصلح‌ترین و دلسوزترین و عاشق‌ترین فرد برای کشتی، رای بدهد. واقعیت امر این است که همه به دنبال این هستند این ماراتن سخت و نفسگیر که همه را ناراحت و سردرگم کرده، تمام شود. زودتر 26 تیر ماه بیاید و سرانجام بعد از ماه‌ها تکلیف کشتی روشن شود. به این شکل است که کشتی به آرامش خواهد رسید.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امید در پاسخ به این سوال که عدم احراز صلاحیت چند کاندیدای شاخص، مشکلی در روند تصمیم‌گیری مجمع ایجاد نکرده است؟ تصریح کرد: فعلا همه روی لیستی که از سوی وزارت ورزش در اختیار مجمع قرار گرفته، کار می‌کنند. البته عده‌ای همچنان روی کاندیدایی که صلاحیت‌شان احراز نشده نظر دارند. فعلا مجبوریم روی داشته‌های‌مان تصمیم‌گیری کنیم. نظرات هم متفاوت است. خوشبختانه انتخابات سالمی در انتظار کشتی است.

رئیس هیئت کشتی کردستان با اشاره به محمد بنا و عدم دخالتش در بحث انتخابات،‌ خاطرنشان کرد: بنا اینطور فکر می‌کند که درخصوص کشتی رسالتی بر گردنش هست و به هیچ شخص خاصی وابسته نیست. این خیلی خوب است. برای او کشتی اهمیت دارد و اینکه به رسالتش عمل کند. او این روزها صرفا به آماده‌سازی تیم خودش و مسابقات جهانی فکر می‌کند و این رفتار قابل تقدیر است.

 

انتهای پیام/

 

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 5 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »