موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

درخواست کاپیتان تیم ملی دوچرخه‌سواری از اتحادیه جهانی/ سهرابی وکیل می‌گیرد


خسرو قمری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره جلسه با مهدی سهرابی که اخیراً نامش در لیست دوپینگی‌های اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری آمده است، اظهار داشت: روز گذشته با یکدیگر صحبت کردیم و قرار شد که خودش همه موارد را از طریق وکیلی که به همه قوانین آشناست، جلو ببرد. دوپینگ یک موضوع شخصی است و ورزشکار خودش باید این موضوع را جلو ببرد. ما در فدراسیون هم هر کاری از دست‌مان بربیاید، برای کمک به او و در چارچوب قانون انجام می‌دهیم.

وی افزود: اتحادیه جهانی اعلام کرده که تست سهرابی شک‌برانگیز است. او در سال‌های اخیر همواره تحت نظر بوده است. حالا چطور می‌شود که بعد از 1.5 سال چنین موضوعی از سوی اتحادیه جهانی مطرح می‌شود. در واقع اگر موردی وجود داشت، باید همان 1.5 سال قبل اعلام می‌شد.

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری عنوان کرد: اتحادیه جهانی دوپینگ نتوانسته دلیل بالا رفتن ماده مورد نظرش در بدن سهرابی را ثابت کند. بر همین اساس رکابزن کشورمان می‌تواند دفاع خوبی در این پرونده داشته باشد. او باید ادله‌ خود را آماده کند که شک‌ها برطرف شود.

قمری گفت: سوال ما از اتحادیه جهانی این است که چرا قبل از قطعیت موضوع دوپینگ، این مسئله رسانه‌ای شد. سهرابی برای دفاع از خودش دو هفته فرصت داشت که از اتحادیه جهانی یک هفته دیگر فرصت خواسته تا بتواند ادله لازم را جمع‌آوری کند.

 

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 5 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »