موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

فوتبال جهان| کواچ: هوملس نمی‌خواست رقابت کند


به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکو کواچ مدعی شد متس هوملس نمی‌خواسته در بایرن مونیخ برای تضمین جایگاهش در ترکیب اصلی باواریایی‌ها رقابت کند، مدافعی که هفته پیش بعد از سه فصل حضور در بایرن مونیخ از این تیم جدا شد و در ازای 38 میلیون یورو به بوروسیا دورتموند بازگشت.

کواچ درباره مدافع پیشین خود گفت: هوملس به خصوص در نیمه دوم فصل گذشته کارش را به خوبی انجام داد. همانطور که اولی هوینس گفت، متس در پایان فصل نزد ما آمد و در مورد وضعیت تیم برای فصل پیش‌رو پرسید. نیکلاس زوله هم فوق‌العاده کار کرده بود و در ترکیب اصلی آلمان هم بازی می‌کند، در سوی دیگر ما لوکاس هرناندس را خریدیم و می‌خواهیم که او در پست مدافع میانی بازی کند و تکلیف مشخص است.

سرمربی کروات باواریایی‌ها ادامه داد: رقابت در تیم بدین معناست که بهترین بازیکنان بازی خواهند کرد. در مورد هوملس باید بگویم که او نمی‌خواست برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقابت کند. ما هم دیدگاه او را پذیرفتیم و نتیجه این شد که حالا برای دورتموند بازی می‌کند.

هوملس 30 ساله در سه فصل اخیر آمار 116 بازی و 8 گل‌زده را با بایرن از خود بر جای گذاشت و با این تیم سه قهرمانی در بوندس‌لیگا، یک قهرمانی در جام حذفی آلمان و سه قهرمانی در سوپرجام آلمان را تجربه کرد.

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 5 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »