موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

یونیورسیاد 2019 ایتالیا| حسینی: سطح کیفی رقابت‌ها بالا بود/ هدف اصلی‌ام کسب طلای المپیک است


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ایتالیا، میرهاشم حسینی پس از کسب مدال طلای یونیورسیاد دانشجویان جهان، اظهار کرد: از آنجا که فدراسیون جهانی 20 امتیاز کسب سهمیه المپیک برای کسب مدال طلا برای این مسابقات در نظر گرفته بود و بسیاری از چهره‌های مطرح جهان در این مسابقات حاضر شدند که همین امر باعث افزایش بیش از پیش سطح کیفی این دوره از رقابت‌ها بود.

نماینده وزن 68- کیلوگرم ایران افزود: هدف اصلی من کسب سهمیه المپیک و رسیدن به این رویداد بزرگ برای کسب خوش‌رنگ ترین مدال است، به همین دلیل با تمام توانم پا به میدان یونیورسیاد گذاشتم تا بتوانم با کسب مدال طلا، 20 امتیاز دیگر در راه کسب سهمیه المپیک بگیرم. خدا را شکر به هدفم رسیدم و توانستم در ارتقای جایگاه کاروان ورزشی ایران در جدول رده بندی نیز موثر باشم.

دارنده مدال طلای یونیورسیاد 2019 با بیان اینکه رقیب بلژیکی او در دیدار فینال از چهره‌های شناخته شده این وزن بود، گفت: حریف بلژیکی در این مسابقات نیز در رده رنکینگ یک بود و من در رنکینگ دو حضور داشتم اما با نتیجه 20 بر 3 این حریف را شکست دادم و یا حریف کروات من نیز از جمله رقبای قدرتمند در این مسابقات بود که توانستم با اختلاف بالا برابر آن‌ها پیروز شوم و خدا را شکر همه رقبایم را با بیش از 15 امتیاز اختلاف از پیش رو برداشتم.

حسینی در پایان گفت:برای شاد کردن دل مردم، خانواده‌ام و مربیان با تمام وجود در هر رویدادی می‌جنگم و کم نمی‌گذارم تا در نهایت به هدفم که طلای المپیک است برسم. از مردم می‌خواهم ما را دعا کنند تا بتوانیم به موفقیت‌های بزرگی برسیم.

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 6 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »