موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

یونیورسیاد 2019 ایتالیا| مهماندوست: تکواندوی ایران مربیان خوبی دارد و نیازی به من نیست/ آذری‌ها محترمانه وعده می‌دهند!


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ایتالیا، رضا مهماندوست در حاشیه مسابقات تکواندو سی‌امین دوره یونیورسیاد در خصوص مطالباتش از جمهوری آذربایجان اظهار داشت: الان آذربایجان در تمام رشته‌ها به بحران اقتصادی خورده و سه سالی است که تمام رشته‌ها درگیر بی‌پولی هستند. ما در تکواندو درگیر المپیک هستیم و باید رنکینگ المپیک را جمع می‌کنیم و برای اعزام نیاز به پول داریم، به همین دلیل این اتفاقات تاثیر منفی بر تیم داشته است.

وی در ادامه افزود: در سال 2018 ما 16 اعزام را لغو کردیم و امسال نیز 4-5 مسابقه را نرفتیم و اینها روی رنکینگ تاثیر دارد. بازیکن وزن 8 من در آذربایجان نفر اول رنکینگ‌ جهانی بود اما با این شرایط نفر پنجم شده و تکواندوکار وزن 80 کیلوگرم ما نیز از رنک یک به سوم سقوط کرده است. بعلاوه وقتی تکواندوکاری در میدان شرکت نکند شیاپ چانگ را گم می‌کند و همه اینها تاثیر منفی نبودن پول است.

سرمربی ایرانی تیم تکواندوی آذربایجان در خصوص مطالباتش از این کشور گفت: 10 ماه است حقوق نگرفتم. همیشه محترمانه وعده می‌دهند که مشکلات حل می‌شود. سه سال است که در روند پرداخت‌ها مشکل دارند. یک ماه حقوق می‌دهند بعد سه ماه خبری از پول نیست.

وی از چند پیشنهاد خارجی برای هدایت تیم‌های ملی خبر داد و گفت: فعلا اسم این کشورها را نمی‌گویم. من دو بازیکن در آذربایجان دارم که نمی‌توانم آنها را میانه راه رها کنم و نسبت به آنها تعهد اخلاقی دارم و تا المپیک کنارشان می‌مانم.

مهماندوست در پاسخ به این سوال که آیا از تیم‌های ایرانی پیشنهاد دارید، یادآور شد: به ایران اصلا فکر نمی‌کنم چون مربیان خوبی دارد و من را لازم ندارند. من حتی معتقدم تغییر مربی در ایران اصلا فایده ندارد چون همه مربیان خوب هستند و اشکالات اساسی که وجود دارد باید حل شود.

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 6 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »