موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

یونیورسیاد 2019 ایتالیا| میرهاشم حسینی قهرمان تکواندوی دانشجویان جهان شد


 به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ایتالیا، در ادامه رقابت‌های روز نخست تکواندو یونیورسیاد دانشجویان جهان در ناپل ایتالیا،  میرهاشم حسینی در وزن 68 کیلوگرم پس از استراحت در دور اول برابر نماینده مغولستان با نتیجه 30 بر 8 و در پایان راند دوم به برتری رسید.

وی در دومین مبارزه نیز 25 بر 11 حریفی از چین تایپه را شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد و در این مرحله نیز برابر دنی آندرون از کرواسی قاطعانه و با نتیجه 29 بر 4 در پایان راند دوم مبارزه به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

حسینی در مبارزه نیمه نهایی نیز مقابل حریف خود از کره جنوبی 33 بر 17 به برتری قاطع رسید و راهی فینال شد و در دیدار نهایی نیز با نتیجه قاطع 20 بر 3 حریف خود به نام سی محمد از بلژیک را شکست داد و مقتدرانه سومین طلای کاروان ایران در این رقابت ها را از آن خود کرد.

زهرا شیدانی، نماینده بانوان در وزن 57- کیلوگرم در دور نخست برابر  ماریه ماگنوس از نروژ 7 بر 4 پیروز شد و به یک هشتم نهایی رسید. وی در ادامه حریفی از تایلند را 9 بر 5 شکست داد به یک چهارم نهایی رسید اما در این مرحله مقابل یوجین کیم قهرمان 2013 جهان از کره جنوبی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

مهران برخورداری نیز در وزن 80- کیلوگرم در دور نخست مقابل چین تایپه در راند طلایی شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

 

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 6 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »