موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

فوتبال جهان| اینتر نماینده‌اش را به منچستر فرستاد؛ فرمول جدید نراتزوری برای جذب لوکاکو


به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر در تلاشی جدید برای جذب روملو لوکاکو از منچستریونایتد پیشنهاد تازه‌ای ارائه داد. با وجود افزایش پیشنهاد نراتزوری به 70 میلیون یورو هنوز یک مانع بزرگ بر سر راه انتقال این بازیکن ملی‌پوش به جوزپه‌مه‌آتزا وجود دارد که آن درخواست اینتر برای پرداخت این رقم در سه قسط است که آخرین قسطش سال 2021 خواهد بود.

با گره خوردن روند مذاکرات، پیرو اوسیلیو، مدیرورزشی باشگاه اینتر روز گذشته (چهارشنبه) به لندن سفر کرد تا به طور مستقیم با نمایندگان باشگاه منچستریونایتد وارد مذاکره شود.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، پیشنهاد اینتر به این شکل است که لوکاکو را برای دو سال از منچستریونایتد قرض بگیرد و در پایان این دو سال ملزم به خرید او خواهد بود و در آن زمان هم سومین قسط خرید این بازیکن را بپردازد.

اولین قسط خرید لوکاکو 10 میلیون یورو است که بلافاصله پس از ورود او به این تیم پرداخت خواهد شد. قسط دوم 30 میلیون یورو است که سال 2020 پرداخت می‌شود و آخرین قسط هم 30 میلیون یورو است که در تابستان سال 2021 پرداخت می‌شود.

با توجه به اینکه منچستریونایتد پیش از این بر پرداخت یکجا و کامل رقم خرید لوکاکو تأکید داشته، باید دید که آیا این باشگاه پیشنهاد جدید نراتزوری را خواهد پذیرفت یا تلاش خواهد کرد که برای دریافت رقمی بزرگتر وارد مذاکره شود.

لوکاکو پیش از این اعلام کرده که می‌خواهد به تیم آنتونیو کونته ملحق شود.

انتهای پیام/

 

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 4 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »