موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

یونیورسیاد 2019 ایتالیا| هادی‌پور چهارمین طلای ایران را به ارمغان آورد


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ایتالیا، آرمین هادی‌پور تنها نماینده ایران در روز دوم پیکارهای تکواندوی یونیورسیاد دانشجویان جهان 2019 در ناپل ایتالیا، پس از شکست تمامی رقبای خود در فینال برابر «مولوم تومن بایار» از مغولستان به روی شیاپ‌چانگ رفت و در پایان در یک مبارزه زیبا و تماشاگرپسند با نتیجه 22 بر 19 به پیروزی رسید و سومین مدال طلای خود در بازی‌های یونیورسیاد و چهارمین مدال طلای کاروان ایران در این دوره کسب کرد.

هادی‌پور پیش از این در اولین مبارزه و در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر «هائو یو» از چین تایپه با نتیجه نزدیک 16 بر 14 به برتری رسید و راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد. وی سپس «سوخرف بوبوبکوف» از ازبکستان را 32 بر 22 شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد. هادی‌پور در این مرحله نیز «چانهو جونگ» از کره جنوبی را با نتیجه 7 بر 3 برد و به نیمه نهایی رسید. وی سپس برابر «ساوک ویهیر» از تایلند و دارنده مدال‌های برنز جهان و طلای آسیا با نتیجه قاطع 33 بر 16 به برتری رسید و راهی فینال شد.

سایر تکواندوکاران تیم ملی به همراه تعدادی از مسئولان کاروان نیز با حضور در سالن کالاپاسوریا به تشویق آرمین هادی‌پور پرداختند.

تعداد زیادی از تماشاگران ایتالیایی نیز در دیدار فینال به حمایت از تکواندوکار ایرانی پرداختند و وی را مورد تشویق خود قرار دادند.

روز گذشته نیز میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم به مدال طلا رسید، اما مهران برخورداری و زهرا شیدایی با شکست برابر رقبای‌شان حذف شدند.

این مسابقات 2G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

به این ترتیب کاروان ورزشی ایران تا پایان روز هشتم به 4 مدال طلا، 2 نقره و 6 مدال برنز دست یافته است و همچنان در رده دهم قرار دارد.

 

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 5 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »