موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

ذبیح‌الله پورشیب: بعد از دو دوره غیبت در آسیا به کسب مدال طلا امیدوارم/ آدمی نیستم که از حضور در مسابقات انتخابی فرار کنم


ذبیح‌الله پورشیب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص حضور و برتری در مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته جهت اعزام به مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اظهار داشت: خدا را شکر که توانستم باز هم به عنوان نفر اول وزن خود انتخاب شوم و افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی کاراته را داشته باشم. همه می‌دانند که پورشیب آدمی نیست که از مسابقه و انتخابی فرار کند و همیشه نیز در مسابقات انتخابی حضور داشتم.

وی تصریح کرد: کارنامه من از سال 2005 که در تیم ملی حضور داشتم مشخص است و همیشه در انتخابی‌های داخلی حضور داشتم. در طی این سال‌ها هر زمان که کادرفنی خواستار حضورم در انتخابی بوده است، تحت هر شرایط در انتخابی حضور داشتم. زمانی شرایطم از حریفان بهتر بوده است، اما باز هم  بدون حرف و حدیث در انتخابی شرکت کردم.

کاپیتان تیم ملی کاراته در مورد انگیزه‌های خود برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: در سال‌های 2017 و 2018 در بخش انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا غیبت شدم و بعد از دو دوره غیبت امیدوار هستم یک مدال طلای دیگر کسب کنم تا ضمن افزایش تعداد مدال‌های خود در آسیا، امتیازات کامل این مسابقات در مسیر کسب سهمیه را کسب کنم. امتیازات این مسابقات برای من خیلی مهم است و با کسب 1000 امتیاز می‌توانم فاصله خود با رقبای پشت سر خود را افزایش و با نفرات بالاتر نیز کاهش بدهم.

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 4 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »