موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

یونیورسیاد 2019 ایتالیا| قراخانلو: مدال تیراندازی با کمان ما را اذیت کرد/ اتحاد کاروان ایران به یاد ماندنی خواهد شد


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ایتالیا، رضا قراخانلو، رئیس آکادمی ملی المپیک در خصوص عملکرد کاروان ایران در سی‌امین دوره یونیورسیاد اظهار داشت: حضور موفق و ارزشمندی در این دوره از مسابقات داشتیم. این کاروان منظم با تعداد نسبتا قابل قبول وقتی به زیبایی و با حضور دختران و پسران در این مسابقات شرکت می‌کنند، ارزشمند و حامل پیام‌های زیادی است.

وی در ادامه افزود: این حضور نشان می‌دهد که ایران به ورزش و دانشجو اهمیت می‌دهد. بعلاوه در ورزش قهرمانی مدال هم اهمیت دارد و ما به جز یک رشته که توضیح خاص دارد در سایر رشته‌ها به مدال رسیدیم و دختران‌مان نیز موفق بودند بنابر این از نظر نتیجه هم کاروان بسیار موفق ارزیابی می‌شود.امیدوارم در رور آخر هم بچه‌های تکواندو در تیمی هم مدال بگیرند تا کار کامل شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین دستاورد کاروان ایران را چه می‌دانید، گفت: یک کاروان منظم و متحد به این دوره از مسابقات اعزام شد و همه بچه‌ها تلاش کردند تا پرچم ایران را به اهتزاز در آورند. این حس وظیفه شناسی واقعا ارزشمند است.

وی تاکید کرد: این دوره از یونیورسیاد در چند شهر برگزار شد و حتی خبرنگاران هم برای رسیدن به محل مسابقات اذیت شدند. کمبودهایی وجود داشت که نمی‌خواهم به آنها اشاره کنم اما برخی از رشته‌های ما در یک خوابگاه دانشجویی بودند اما سرپرست‌ها، مربیان و ورزشکاران با اتحاد و همدلی این شرایط را تحمل کردند و تنها به هدف خود فکر کردند.

قراخانلو یادآور شد: روز گذشته عمر الحی از امارات، عضو هیئت رئیسه فیزو وقتی شنید ما 42 ورزشکار در این مسابقات شرکت کردیم تعجب کرد. آنها با 6 ورزشکار در این مسابقات شرکت کردند و وقتی شنید در رنکینگ در جایگاه دهم قرار داریم شگفت زده شد.

وی با تاکید بر اینکه دانشحویان سرمایه‌های ملی هستند، تصریح کرد: دختران و پسران برابر اهمیت دادند ولی دختران اهمیت بیشتری دارند و هر چه ورزش آنها را توسعه دهیم‌ بهتر است. ما در دوره از یونیورسیاد دیدیم که دختران هم به خوبی درخشیدند.

رئیس آکادمی ملی المپیک در پاسخ به این سوال که از کسب کدام مدال بیشتر لذت بردید، گفت: از یک جهت مدال تیر و کمان ما را اذیت کرد. ما در محل برگزاری مسابقه استرس زیادی را کشیدیم و در امتیازها برابر شدیم و با 2 میلیمتر اختلاف نقره گرفتیم. اما مدال سروش احمدی واقعا هیجان زیادی داشت و من خوشحالم که وی با ذکاوت در حین مسابقه هم به تابلو توجه داشت، هم حواسش به حریف بود و هم‌ متوجه صحبت‌های هر دو مربی خود بود و در تایم طلایی مدال را گرفت.

انتهای پیام

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 2 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »