موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

سالاری: از بازگشت به صنعت نفت خوشحالم/ باید بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم


ناصر سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به حضورش در صنعت نفت آبادان گفت: من در سال‌های گذشته بازی در تیم صنعت نفت را تجربه کرده بودم، زمانی که آقایان کمالوند و فیروز کریمی هدایت صنعت نفت را بر عهده داشتند. وقتی دوباره پیشنهاد این تیم به دست من رسید، به این نتیجه رسیدم که صنعت نفت را انتخاب کنم و خیلی خوشحالم که به این تیم برگشتم. از بازی در آبادان خاطرات خوبی دارم و امیدوارم در اینجا یک فصل خوب را پشت سر بگذارم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره مصدومیتی که چند ماه قبل با آن مواجه شد، تأکید کرد: من آسیب‌دیدگی نسبتاً سختی داشتم، ولی این‌طور نبود که رباط صلیبی‌ام پاره شده باشد. من مراحل درمانی را پشت سر گذاشتم و خوشحالم که آن مصدومیت طوری نبود که چند ماه از میادین دور باشم. با انجام تمرینات ویژه خیلی زود به شرایط خوبی رسیدم و حالا هم مشکلی ندارم.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتایج صنعت نفت در فصل پیش رو تصریح کرد: ما باید بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم و می‌دانیم که هواداران صنعت نفت چقدر از نتیجه گرفتن تیم‌شان خوشحال می‌شوند. ما بازیکنان خوبی داریم ضمن اینکه اسکوچیچ هم مربی کاربلد و باتجربه‌ای است و می‌توانیم با این مربی عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته باشیم. من زمانی که در خونه‌به‌خونه بودم با این مربی در لیگ دسته اول کار کردم و می‌دانم مربی کاربلدی است.

انتهای پیام/

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 2 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »