موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

فوتبال جهان|با تاکید رئیس بولونیا، میهایلوویچ روی نیمکت مربیگری ماندنی شد


به گزارش خبرگزاری تسنیم، جوئی ساپوتو، رئیس باشگاه بولونیا مدعی شد سینیشا میهایلوویچ سرمربی این تیم با وجود ابتلا به سرطان خون و آغاز دوران درمان  در سمتش باقی خواهد ماند.

 سینیشا میهایلوویچ در یک کنفرانس مطبوعاتی فاش کرد به سرطان خون مبتلا شده و به همین دلیل از هدایت تیم فعلی اش بولونیا استعفا خواهد داد اما رئیس باشگاه بولونیا مدعی شد میهایلوویچ در سمت قبلی خود باقی می‌ماند و باشگاه بولونیا و همه اعضای تیم  از این سرمربی صرب حمایت می‌کنند. کادر پزشکی باشگاه بولونیا  هم اعلام کردند میهایلوویچ با وجود ابتلا به این بیماری به کار خود ادامه خواهد داد.

جوئی ساپوتو گفت: من سینیشا میهایلوویچ را خوب می‌شناسم و می‌دانم هرگز به راحتی مغلوب نمی‌شود. البته خبر بیماری او ما را شوکه کرده است. همه افکار و ذهن ما دیگر سینیشا خواهد بود.همان‌طور که والتر ساباتینی در کنفرانس مطبوعاتی گفت میهایلوویچ مربی بولونیا بوده و در این سمت باقی خواهد ماند. مسائل حرفه‌ای در این مورد در اولویت نیست. سینیشا نبردی مهم پیش رو دارد و باید برنده شود اما من، باشگاه بولونیا و کل شهر آماده مبارزه در کنار او هستیم. در این مقطع لازم نیست حرف دیگری بزنم. زنده باد سینیشا! 

 

انتهای پیام/

 

 

قالب وردپرس

 ارسال در حدود 2 روز قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »